Takım İstatistikleri:
Sivasspor, Bursaspor'u 2-1 yendiği maçta ilk golü atan Burhan Eşer takımının lig tarihindeki 400. golünü atmış oldu.
Yaklaşan Takım İstatistikleri:
Beşiktaş 3 gol daha atarsa lig tarihinin 2900. golünü atacak
Gençlerbirliği 2 maç daha kaybederse lig tarihinin 500. yenilgisini alacak
Gaziantepspor 7 puan daha alırsa lig tarihinde 1200 puana ulaşacak
Antalyaspor 4 maç daha kazanırsa lig tarihinin 200. galibiyetini alacak
Antalyaspor 1 gol daha kalesinde görürse lig tarihinin 900. golünü kalesinde görmüş olacak
Sivasspor 5 gol daha atarsa lig tarihinin 400. golünü atacak
Kasımpaşa 1 maç daha berabere kalırsa lig tarihinin 100. beraberliğini alacak
1 Kasım 2013 Cuma
Takımların Tüm Sezon Kazanma Oranları (9. Hafta 2013-2014 Sezonu)
Süper Ligde 2013/2014 Sezonunda Yer Alan Takımların Tüm Sezon Kazanma Oranları:
1. Fenerbahçe %57,02
2. Galatasaray %56,36
3. Beşiktaş %53,28
4. Trabzonspor %50,65
5. Sivasspor %39,37
6. Gaziantepspor %36,74
7. Eskişehirspor %35,25
8. Bursaspor %34,92
9. Akhisar Belediyespor %34,88
10. Gençlerbirliği %33,38
11. Çaykur Rizespor %32,89
12. Antalyaspor %31,46
13. Kayserispor %31,18
14. Kardemir Karabükspor %30,14
15. Konyaspor %29,24
16. Kasımpaşa %26,27
17. Kayseri Erciyesspor %24,68
18. Elazığspor %24,32
1. Fenerbahçe %57,02
2. Galatasaray %56,36
3. Beşiktaş %53,28
4. Trabzonspor %50,65
5. Sivasspor %39,37
6. Gaziantepspor %36,74
7. Eskişehirspor %35,25
8. Bursaspor %34,92
9. Akhisar Belediyespor %34,88
10. Gençlerbirliği %33,38
11. Çaykur Rizespor %32,89
12. Antalyaspor %31,46
13. Kayserispor %31,18
14. Kardemir Karabükspor %30,14
15. Konyaspor %29,24
16. Kasımpaşa %26,27
17. Kayseri Erciyesspor %24,68
18. Elazığspor %24,32
Tüm Sezon Maç İstatistikleri (9. Hafta 2013/2014 Sezonu)
9. Hafta:
Oynanan Maç Sayısı: 9
Ev Sahibi Takımların Kazandığı Maç Sayısı: 4 (%44,44)
Beraberlik Sayısı: 2 (%22,22)
Deplasman Takımlarının Kazandığı Maç Sayısı: 3 (%33,33)
Atılan Gol Sayısı: 34
Maç Başına Atılan Gol Sayısı: 3,78
Ev Sahibi Takımların Attığı Gol Sayısı: 19 (%55,88)
Ev Sahibi Takımların Maç Başına Attığı Gol Sayısı : 2,11
Deplasman Takımlarının Attığı Gol Sayısı: 15 (%44,12)
Deplasman Takımlarının Maç Başına Attığı Gol Sayısı: 1,67
Bu Sezon:
Oynanan Maç Sayısı: 81
Ev Sahibi Takımların Kazandığı Maç Sayısı: 41 (%50,62)
Beraberlik Sayısı: 17 (%20,99)
Deplasman Takımlarının Kazandığı Maç Sayısı: 23 (%28,39)
Atılan Gol Sayısı: 210
Maç Başına Atılan Gol Sayısı: 2,59
Ev Sahibi Takımların Attığı Gol Sayısı: 123 (%59,09)
Ev Sahibi Takımların Maç Başına Attığı Gol Sayısı : 1,52
Deplasman Takımlarının Attığı Gol Sayısı: 87 (%40,91)
Deplasman Takımlarının Maç Başına Attığı Gol Sayısı: 1,07
Tüm Sezonlar:
Tüm Sezonlar Oynanan Maç Sayısı: 15.837
Ev Sahibi Takımların Kazandığı Maç Sayısı: 7.775 (%49,09)
Beraberlik Sayısı : 4.518 (%28,53)
Deplasman Takımlarının Kazandığı Maç Sayısı: 3.544 (%22,38)
Atılan Gol Sayısı: 38.719
Maç Başına Atılan Gol Sayısı: 2,44
Ev Sahibi Takımların Attığı Gol Sayısı: 23.499 (%60,69)
Ev Sahibi Takımların Maç Başına Attığı Gol Sayısı : 1,48
Deplasman Takımların Attığı Gol Sayısı: 15.220 (%39,31)
Deplasman Takımlarının Maç Başına Attığı Gol Sayısı: 0,96
Oynanan Maç Sayısı: 9
Ev Sahibi Takımların Kazandığı Maç Sayısı: 4 (%44,44)
Beraberlik Sayısı: 2 (%22,22)
Deplasman Takımlarının Kazandığı Maç Sayısı: 3 (%33,33)
Atılan Gol Sayısı: 34
Maç Başına Atılan Gol Sayısı: 3,78
Ev Sahibi Takımların Attığı Gol Sayısı: 19 (%55,88)
Ev Sahibi Takımların Maç Başına Attığı Gol Sayısı : 2,11
Deplasman Takımlarının Attığı Gol Sayısı: 15 (%44,12)
Deplasman Takımlarının Maç Başına Attığı Gol Sayısı: 1,67
Bu Sezon:
Oynanan Maç Sayısı: 81
Ev Sahibi Takımların Kazandığı Maç Sayısı: 41 (%50,62)
Beraberlik Sayısı: 17 (%20,99)
Deplasman Takımlarının Kazandığı Maç Sayısı: 23 (%28,39)
Atılan Gol Sayısı: 210
Maç Başına Atılan Gol Sayısı: 2,59
Ev Sahibi Takımların Attığı Gol Sayısı: 123 (%59,09)
Ev Sahibi Takımların Maç Başına Attığı Gol Sayısı : 1,52
Deplasman Takımlarının Attığı Gol Sayısı: 87 (%40,91)
Deplasman Takımlarının Maç Başına Attığı Gol Sayısı: 1,07
Tüm Sezonlar:
Tüm Sezonlar Oynanan Maç Sayısı: 15.837
Ev Sahibi Takımların Kazandığı Maç Sayısı: 7.775 (%49,09)
Beraberlik Sayısı : 4.518 (%28,53)
Deplasman Takımlarının Kazandığı Maç Sayısı: 3.544 (%22,38)
Atılan Gol Sayısı: 38.719
Maç Başına Atılan Gol Sayısı: 2,44
Ev Sahibi Takımların Attığı Gol Sayısı: 23.499 (%60,69)
Ev Sahibi Takımların Maç Başına Attığı Gol Sayısı : 1,48
Deplasman Takımların Attığı Gol Sayısı: 15.220 (%39,31)
Deplasman Takımlarının Maç Başına Attığı Gol Sayısı: 0,96
Gençlerbirliği - Eskişehirspor
Daha önce oynanan 28 maçta her iki ekibin 10'ar galibiyeti bulunuyor. 8 maçta berabere bitti. Gençlerbirliği 29 gol atarken Eskişehirspor ise 27 gol attı.
Ev sahibi takım kendi sahasında 9 galibiyet alırken 3 maçta berabere bitti. Eskişehirspor ise 2 maç kazanabildi. Gençlerbirliği 22 gole karşılık 11 de gol yedi.
Tüm Maçlar:
Ev sahibi takım kendi sahasında 9 galibiyet alırken 3 maçta berabere bitti. Eskişehirspor ise 2 maç kazanabildi. Gençlerbirliği 22 gole karşılık 11 de gol yedi.
Tüm Maçlar:
| Sezon | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Skor | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Skor | |
| 1966/67 | Gençlerbirliği | 4 | Eskişehirspor | 0 | Eskişehirspor | 1 | Gençlerbirliği | 0 | |
| 1967/68 | Gençlerbirliği | 1 | Eskişehirspor | 0 | Eskişehirspor | 1 | Gençlerbirliği | 0 | |
| 1968/69 | Gençlerbirliği | 1 | Eskişehirspor | 1 | Eskişehirspor | 2 | Gençlerbirliği | 1 | |
| 1969/70 | Gençlerbirliği | 1 | Eskişehirspor | 0 | Eskişehirspor | 2 | Gençlerbirliği | 1 | |
| 1984/85 | Gençlerbirliği | 2 | Eskişehirspor | 0 | Eskişehirspor | 2 | Gençlerbirliği | 1 | |
| 1985/86 | Gençlerbirliği | 1 | Eskişehirspor | 0 | Eskişehirspor | 1 | Gençlerbirliği | 2 | |
| 1986/87 | Gençlerbirliği | 1 | Eskişehirspor | 0 | Eskişehirspor | 0 | Gençlerbirliği | 0 | |
| 1987/88 | Gençlerbirliği | 1 | Eskişehirspor | 1 | Eskişehirspor | 1 | Gençlerbirliği | 0 | |
| 1995/96 | Gençlerbirliği | 3 | Eskişehirspor | 2 | Eskişehirspor | 2 | Gençlerbirliği | 0 | |
| 2008/09 | Gençlerbirliği | 3 | Eskişehirspor | 1 | Eskişehirspor | 0 | Gençlerbirliği | 0 | |
| 2009/10 | Gençlerbirliği | 2 | Eskişehirspor | 2 | Eskişehirspor | 0 | Gençlerbirliği | 0 | |
| 2010/11 | Gençlerbirliği | 0 | Eskişehirspor | 1 | Eskişehirspor | 0 | Gençlerbirliği | 0 | |
| 2011/12 | Gençlerbirliği | 2 | Eskişehirspor | 1 | Eskişehirspor | 0 | Gençlerbirliği | 0 | |
| 2012/13 | Gençlerbirliği | 0 | Eskişehirspor | 2 | Eskişehirspor | 4 | Gençlerbirliği | 2 |
Gaziantepspor - Sivasspor
Daha önce oynanan 16 maçın 5'ini Sivasspor kazanırken 4 maçı da Gaziantepspor kazandı. 7 maç ise berabere sonuçlandı. Sivasspor 17 gol atarken kalesinde 12 gol gördü.
Gaziantep'te oynanan maçlarda ev sahibi ekip 4 maçı kazanırken sadece geçen sezonki maçı kaybetti. 3 maçta berabere sonuçlandı. Gaziantepspor 10 gol atarken kalesinde 6 gol gördü.
Tüm Maçlar:
Gaziantep'te oynanan maçlarda ev sahibi ekip 4 maçı kazanırken sadece geçen sezonki maçı kaybetti. 3 maçta berabere sonuçlandı. Gaziantepspor 10 gol atarken kalesinde 6 gol gördü.
Tüm Maçlar:
| Sezon | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Skor | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Skor | |
| 2005/06 | Gaziantepspor | 0 | Sivasspor | 0 | Sivasspor | 0 | Gaziantepspor | 0 | |
| 2006/07 | Gaziantepspor | 1 | Sivasspor | 0 | Sivasspor | 2 | Gaziantepspor | 1 | |
| 2007/08 | Gaziantepspor | 0 | Sivasspor | 0 | Sivasspor | 2 | Gaziantepspor | 0 | |
| 2008/09 | Gaziantepspor | 2 | Sivasspor | 1 | Sivasspor | 3 | Gaziantepspor | 0 | |
| 2009/10 | Gaziantepspor | 2 | Sivasspor | 2 | Sivasspor | 3 | Gaziantepspor | 0 | |
| 2010/11 | Gaziantepspor | 3 | Sivasspor | 1 | Sivasspor | 1 | Gaziantepspor | 1 | |
| 2011/12 | Gaziantepspor | 2 | Sivasspor | 1 | Sivasspor | 0 | Gaziantepspor | 0 | |
| 2012/13 | Gaziantepspor | 0 | Sivasspor | 1 | Sivasspor | 0 | Gaziantepspor | 0 |
M.P. Antalyaspor - Kayserispor
İki ekip bugüne kadar 18 kez karşılaştı. Antalyaspor 10 galibiyet alırken, Kayserispor ise 5 galibiyet aldı. 3 maçta berabere sonuçlandı. Antalyaspor 30 gol atarken kalesinde 26 gol gördü.
Antalya'da oynanan 8 maçı Antalyaspor kazanırken 1 maçta berabere bitti. Ev sahibi ekip 20 gol atarken kalesinde 6 gol gördü.
Antalya'da oynanan son 7 maçı ev sahibi ekip kazandı.
Tüm Maçlar:
Antalya'da oynanan 8 maçı Antalyaspor kazanırken 1 maçta berabere bitti. Ev sahibi ekip 20 gol atarken kalesinde 6 gol gördü.
Antalya'da oynanan son 7 maçı ev sahibi ekip kazandı.
Tüm Maçlar:
| Sezon | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Skor | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Skor | |
| 1994/95 | Antalyaspor | 2 | Kayserispor | 0 | Kayserispor | 4 | Antalyaspor | 2 | |
| 1995/96 | Antalyaspor | 3 | Kayserispor | 3 | Kayserispor | 4 | Antalyaspor | 0 | |
| 1997/98 | Antalyaspor | 2 | Kayserispor | 1 | Kayserispor | 3 | Antalyaspor | 1 | |
| 2006/07 | Antalyaspor | 1 | Kayserispor | 0 | Kayserispor | 4 | Antalyaspor | 4 | |
| 2008/09 | Antalyaspor | 2 | Kayserispor | 1 | Kayserispor | 0 | Antalyaspor | 0 | |
| 2009/10 | Antalyaspor | 4 | Kayserispor | 0 | Kayserispor | 1 | Antalyaspor | 2 | |
| 2010/11 | Antalyaspor | 2 | Kayserispor | 1 | Kayserispor | 2 | Antalyaspor | 0 | |
| 2011/12 | Antalyaspor | 1 | Kayserispor | 0 | Kayserispor | 0 | Antalyaspor | 1 | |
| 2012/13 | Antalyaspor | 3 | Kayserispor | 0 | Kayserispor | 2 | Antalyaspor | 0 |
Çaykur Rizespor - Akhisar Belediyespor
İki ekip bu sezon ilk kez Süper Ligde karşı karşıya gelecekler
Kaydol:
Kayıtlar (Atom)